AGRUPACIÓ FALLES TÚRIA
QUART-XIRIVELLA
FUNDADA EN L'EXERCICI
1985-1986

 


FALLERES MAJORS

  • Mont de Pietat Esperanza Escribano Moratalla
  • Mont de Pietat Alba Alcolea Triguero
  • Carrer Alacant Noelia Ortega Escalante
  • Carrer Alacant María Coll Sanmartín
  • Doctor Gómez Ferrer Laura Chillón Ureña
  • Doctor Gómez Ferrer Patricia Delgado Guillén
  • València-Teodoro Llorente  Alba Pérez Cataluña
  • València-Teodoro Llorente Alicia Gallego Moreno
  • Sant Antoni María Redondo Ortí
  • Sant Antoni Ana María Martínez March
  • Marqués de Solferi Beatriz Buigues Montoliu
  • Marqués de Solferí Lali Heras Martínez
  • Poeta Llorente Virginia Fita Bondía
  • Poeta Llorente Claudia Martínez Gómez
  • Mestre Serrano-Alacant Olga Cervero Carbonell
  • Mestre Serrano-Alacant Paula Chumilla Rodríguez
  • San Joan.Plaça de Sant Joan
  • San Joan..Plaça de Sant Joan
  • Llum Casanova-Pare Espasa Carla Andújar Rosa
  • Llum Casanova-Pare Espasa Neus Martínez Lozoya
  • L'Alcota-Sagunt Natalia Medina Izquierdo
  • L'Alcota-Sagunt Natalia Medina Izquierdo..
  • Pio XII-Jaume Roig Silvia García López
  • Pio XII-Jaume Roig Irene Bellver Ojeda
  • Tribunal de les Aigües Alicia Martínez Sánchez
  • Tribunal de les Aigües Adriana López Dueñas
Javascript Random Image Slideshow by WOWSlider.com v2.1.3

PRESIDENTS

  • Mont de Pietat Jesús González García
  • Mont de Pietat Jorge González Vivar
  • Carrer Alacant Manuel Martín Alvarez
  • Carrer Alacant Unai Martín Alarcón
  • Doctor Gómez Ferrer José Luis Benítez Corbalán
  • Doctor Gómez Ferrer David Morente Poveda
  • València-Teodoro Llorente Carmen Gómez Martínez
  • València-Teodoro Llorente Carmen Gómez Martínez ..
  • Sant Antoni José Espada Monleón
  • Sant Antoni José Espada Monleón..
  • Marqués de Solferí Marcos Lozano Castilla
  • Marqués de Solferí Pablo Soler Tébar
  • Poeta Llorente Sergio Valldecabres Ibáñez
  • Poeta Llorente Sergio Valldecabres Ibáñez..
  • Mestre Serrano-Alacant José Luis Martínez Cámara
  • Mestre Serrano-Alacant Aitor Chumilla Rodríguez
  • Sant Joan Sergio Buendía Ortega
  • Sant Joan Sergio Buendía Ortega..
  • Llum Casanova-Pare Espasa Silvia Herrero Morales
  • Llum Casanova-Pare Espasa Marcos Pardo García
  • L'Alcota-Sagunt María José Torralba i Artés
  • L'Alcota-Sagunt María José Torralba i Artés..
  • Pio XII-Jaume Roig Juan Francisco Parreño Peraile
  • Pio XII-Jaume Roig .Juan Francisco Parreño Peraile.
  • Tribunal de les Aigües Pascual Pérez Colomer
  • Tribunal de les Aigües Samuel Segarra García
Javascript Random Image Slideshow by WOWSlider.com v2.1.3

 

COMPONENT CORT D'HONOR INFANTIL
2019-2020

BLANCA CHAPARRO RABUÑAL

FALLA POETA LLORENTE

 

 

 

 

comptador de visites